Payu Türkiye ve BKM Express Arasında İş Birliği

Ülkemizde online ödeme sistemleri sektörünün önemli oyuncularından PAYU Türkiye, sektörün başka bir oyuncusu olan BKM Express ile iş birliği yapmaya karar verdi. İki firma arasında yapılan anlaşmaya göre PayU ödeme sistemini kullanan e-ticaret siteleri ödeme seçeneklerine BKM Express‘i  ekleyebilecekler.

 İki firma arasında teknik entegrasyon işlemleri sağlandığında, e-ticaret sitelerinde PayU sanal pos hizmeti üzerinden BKM Express ödemeleri gerçekleşebilecek. E-ticaret projelerinde PayU kullanan firmalar ek işlemler gerçekleştirmeden BKM Express ödeme  seçeneğini sitelerine ekleyebilecekler. PayU tarafından yapılan açıklamada BKM Express entegrasyonu için üyelerinden herhangi bir ücret alınmayacağını belirttiler.

Alternatif ödeme alt yapılarının ülkemizde gelişmekte olduğunu düşünürsek, sektör açısından PayU ve BKM Express işbirliğinin önemli bir adım olduğunu görebiliriz.

PayU Türkiye ve BKM Express yöneticilerinin işbirliği konusundaki açıklamalarını aşağıda bulabilirsiniz.

BKM Genel Müdür’ü Soner Canko:
“İnternetten alışverişi tüm kitlere yaygınlaştırmak için kartlı ödeme sektöründeki kuruluşların işbirliği içinde olmasından sektörümüz adına ayrıca gurur duyduğumu da belirtmek isterim.”

PayU Türkiye Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer :
“BKM gibi sektöre yön veren lider bir kurumun 2012’de lanse ettiği dijital cüzdan olan BKM Express’i de PayU ile çalışan binlerce işletmeye bir ödeme seçeneği olarak sunduğumuz için mutluyum.”

İLK YORUMU SİZ YAPIN "Payu Türkiye ve BKM Express Arasında İş Birliği"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*