Sigortam.net, Sigorta Tekliflerini Facebook Sayfasından Vermeye Başladı

Online sigorta sektörünün önemli oyuncularından Sigortam.net 2013 yılında  logosu ile başlayan değişim çalışmalarına Ağustos ayında mobil uygulamasını yayınlayarak devam etti. Sigortam.net cephesinden gelen birbaşka yenilik ise facebook sayfaları üzerinden sigorta teklifi vermeye başmaları oldu.

Online Sigorta sektöründe bir ilke imza atan Sigortam.net, dünya üzerinde facebook uygulaması üzerinden ilk sigorta teklifi veren şirket oldu. Kullanıcıların bu işlemleri yapabilmeleri için Sigortam.net Facebook Sayfası‘nı beğenmeleri yeterli

Facebook üzerindeki uygulama ile kullanıcılar Kasko ve Trafik Sigortası Tekliflerini 3 dakika süresinde alabiliyorlar.  Facebook uygulaması üzerinden sigorta seçmek için araç plakası ve T.C. Kimlik numarasının uyuşması yeterli.

Sigortam.net Facebook Uygulaması üzerinde tüm işlemler facebook üzerinden yapılıyor. Ödeme işlemine kadar kullanıcılar başka bir web sayfasına yönlendirilmiyorlar.

Sigortam.net mobil ve sosyal medya alanlarına  verdiği önemle  hizmetlerini geniş kullanıcı çevrelerine ulaştırmayı başarıyor.

İLK YORUMU SİZ YAPIN "Sigortam.net, Sigorta Tekliflerini Facebook Sayfasından Vermeye Başladı"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*