Onlinemarket.com.tr’ye Aslanoba Capital 1 Milyon Dolar Yatırım Yaptı

 Aslanoba Capital yatırımlarına hızla devam ediyor. Son olarak Aslanoba Capital, Onlinemarket.com.tr girişimine 1 milyon dolar yatırımda bulundu. Onlinemarket.com.tr Murat Demirhan ve Cüneyt Gürbüz tarafında kurulmuş bir girişim.

Aldığımız haberlere göre yapılan anlaşma ile Aslanoba Capital 3 yıllık bir periyod içinde 3.6 milyon dolar yatırım yaparak hisse elde etme hakkı kazanmış.

2013 yılının sonlarına doğru aktif olacak Onlinemarket.com.tr ilk olarak Ataşehir civarında faaliyet gösterecek.

Onlinemarket.com.tr‘nin ürün gamına baktığımızda taze gıda olmak üzere market ürünlerinin satışını yapmayı planlıyorlar.

Onlinemarket.com.tr üzerinden internet veya telefon ile sipariş verilebilecek.  Onlinemarket.com.tr‘den aldığımız habere göre, aldıkları yatırım ile servis ağlarını 2014 yılında 10 bölgeye kadar genişleteceklerini belirttiler.

Depolama ve sevkiyat gibi faaliyetleri kendi bünyesinde çözecek olan Onlinemarket.com.tr, motorlu kuryeler kullanarak hızlı bir teslimat süreci yakalamayı hedefliyor. Ayrıca şehir içinde cep depolar kurarak siparişlerin teslim sürelerini kısaltmayı planlıyorlar.

Hasan Aslanoba tarafından hayata geçirilen Tazedirekt.com ile benzer özelliklere sahip olan OnlineMarket, Aslanoba’nın girişimler arasında bir ortaklık yapabileceğiniz göstergesi.

Online gıda sektörünün dünyada önem kazandığı bu günlerde, Aslanoba Capital‘in yatırımını yerinde buluyoruz.

İLK YORUMU SİZ YAPIN "Onlinemarket.com.tr’ye Aslanoba Capital 1 Milyon Dolar Yatırım Yaptı"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*