Aslan Capital’den Guvenrehberi.com’a Yatırım Geldi

Aslanoba Capital yatırımlarına son sürat devam ediyor. Son olarak Guvenrehberi.com girişimine Aslanoba Capital‘den yatırıl geldi. Yatırımın miktarı hakkında bir bilgi paylaşılmadı.

Alpaslan Topcu ve Onur Onat tarafından kurulan Guvenrehberi.com‘da E-ticaret sistemlerine yerleştirilen kod sayesinde kullanıcıların siteleri değerlendirmesi ve bu veriler üzerinden referans oluşturulması sağlanmakta.

Guvenrehberi.com tüketicilerin alışveriş deneyimlerinden sağladığı yorum ve değerlendirmeleri toplayarak sosyal medyada otomatik biçiminde yayınlayarak referans pazarlaması yapmakta.  Guvenrehberi.com bir SaaS şirketi olarak önemli bir alanda faliyet göstermekte.

Yatırım hakkında Guvenrehberi.com Ceo’su Onur Onat’ın görüşlerini aşağıda bulabilirsiniz.

“Tüketicileri, şikayetlerini olduğu kadar memnuniyetlerini de ifade etmeye teşvik eden, güvenilir ve tarafsız sistemimiz sayesinde doğru online yorum platformu arayışına ve bundan daha da ötesine cevap veren mükemmel bir sistem sunuyoruz. Aslanoba Capital ile gerçekleştirdiğimiz bu yatırım anlaşması ile çok daha hızlı büyüyeceğimiz bir ivme yakalayacağımıza inanıyoruz.

E- ticaret sektöründe bulunanlar için artık memnun olmuş müşterilerinin referansları ile daha çok müşteri ve daha çok satışa erişmek çok kolay olacak. Hedefimiz Türkiye e-ticaret sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve online alışverişten tedirgin olan kitleyi de sektöre kazandırmaktır. Bu yatırımın taraflar için hayırlı olmasını dilerim.”

İLK YORUMU SİZ YAPIN "Aslan Capital’den Guvenrehberi.com’a Yatırım Geldi"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*