TTNET Ödeme Sistemiyle İnternetten Yaptığınız Ödemeler Faturanıza Yansıyacak

TTNET ödeme sistemi ile TTNET üyeleri internet üzerinden yaptıkları ödemeleri TTNET faturalarına ekleterek ödeme işlemlerini tamamlayabilecekler.  Ödeme sistemlerinin güvenliği konusunda çekinceleri olan kullanıcılar internet alışverişlerindeki harcamalarını kolayca TTNET hizmet faturalarına yansıtabilecekler.

TTNET ödeme sistemiyle yapılan alışverişlerde ekstra bir ücret talep edilmiyor.  Bu servis ile ayda en fazla 100 TL’lik alışveriş yapılabiliniyor.  Ödeme sırasında gönderilen onay SMS’lerinden ücret alınmadığı TTNET tarafından belirtilmiş.

TTNET ödeme servisinde 100 TL’lik kullanım kotası olması bazı kullanıcılar açısından uygun olsa bile çoğu internet kullanıcısı için yetersiz kalacağını düşünüyoruz.

TTNET ödeme servisi hakkında daha fazla bilgiye kullanıcılar http://www.ttnet.com.tr/bireysel/servisler/Sayfalar/TTNET-Odeme.aspx adresinden ulaşabilirler.

TTNET bu hizmeti 3Pay, Mobilepax, Neomobile ve PayByMe ile ortak olarak hazırlamışlar.  Bu hizmeti kullanmak isteyen kullanıcılar üye işyerlerinin ödeme sayfasında “TTNET Ödeme ile Öde” seçeneğini tercih etmeleri yeterli. Kullanıcılar cep telefonlarına gelen onay şifresini girdikleri anda alışveriş bedeli TTNET faturalarına yansıyacak.

TTNET‘in bu hizmetindeki ortak çalıştığı firmalara dikkat ettiğimizde online oyunlarda tercih edilen servisleri görebiliriz. TTNET‘in yaptığı bu proje ile online oyun sektöründeki kullanıcı kitlesini hedef olarak belirlediğini söyleyebiliriz.

İLK YORUMU SİZ YAPIN "TTNET Ödeme Sistemiyle İnternetten Yaptığınız Ödemeler Faturanıza Yansıyacak"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*