2013-2014 E-Tohum Başvuruları Açıldı

Girişimcilere hem maddi hemde tecrübe açısından destek sağlayan E-Tohum 2013-2014 başvuruları başladı. Girişimler için son başvuru tarihi Aralık 2013.

E-Tohum ön başvuruları internet üzerinden yapılmakta.  Başvurular sonrasında ön elemeyi geçen girişimlerle birebir ve telefon yada video konferans sistemiyle görüşmeler yapılacak.   Görüşmeler Aralık tarihine kadar sürecek ve uygun girişimlerle İstanbul, İzmir Ankara’da yüzyüze görüşmeler yapılacak.

E-tohum 40 ve E-tohum 15’e kalan girişimler Ocak 14 tarihine kadar belirlenecek.  Ocak 2014 ayı içinde ilk 40’a kalan girişimler yatırımcılara sunumlarını gerçekleştirecekler. E-tohum 15’e kalanlar bu girişimler aradasından seçilecek.

E-tohum seçtiği girişimlere başlangıç olarak 10 bin – 20 bin dolar arası yatırım yapacak.  Toplamda E-tohum ve Aslanoba Capital tarafından 1 Milyon dolar yatırım gerçekleştirilecek.

E-tohum’a başvuru yapmak için e-ticaret, mobil oyun, yazılım alanlarında girişimler başvuru yapabiliyorlar. Başvurularda eğitim düzeyi vs. şartlar aranmamakta.  Başvurular bireysel veya takım halinde yapılabiliyor.

E-tohum başvuru süreci için girişimciler http://www.etohum.com/basvuru adresinden daha detaylı bilgi alabilirler.

İLK YORUMU SİZ YAPIN "2013-2014 E-Tohum Başvuruları Açıldı"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*