iyzico WooCommerce Modülü Yayınlandı

İyzico Mayıs 2013 tarihinden itibaren e-ticaret sistemlerine sanal post hizmeti sunmaktadır. İyzico, WordPress sistemlere e-ticaret özelliğini kazandıran W0oCommerce eklentisi için sanal post modülünü duyurdu.

Küçük e-ticaret girişimleri için wordpress ve woocommerce başlangıç için uygun bir sistem sayılabilir. Kolay kullanımı ve düşük başlangıç maliyetleri ile WordPress ve WooCommerce ikilisi birçok firma tarafından tercih edilmekte.

Yeni kurulmuş girişimler ve firmalar için en büyük sorun bankalardan sanal post hizmeti almaktır. Bankalar ile anlaşma sürecinin uzun olması firmaların satış süreçlerini başlatmalarını geciktirmektedir. Bu süreçte iyzico gibi alternatif sanal post çözümleri, firmaların kısa sürece satışa başlamalarını sağlamaktadır.

Tüm başvuru işlemlerinin internet üzerinden yapıldığı iyzico’da , kurulum süreçleri48 saat içinde tamamlanıp e-ticaret sitelerinin satışa başlaması sağlanmakta.

Şu anda visa ve master card kredi kartları, banka kartları ile ödeme hizmeti sağlamakta olan iyzico ayrıca paypal ile de ödeme sağlamakta. Komisyon oranı %2.95 olarak belirlenen iyzico, iyzi payments firmasını ilk sanal post servisi.

iyzico WooCommerce eklentisini aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

https://www.iyzico.com/plugins/iyzico-woocommerce_v1.0.2.zip

İLK YORUMU SİZ YAPIN "iyzico WooCommerce Modülü Yayınlandı"

Yorum Yapın

Your email address will not be published.


*